Логотип
Середа
21.11.2018
07:01
Вітаю Вас Гість
 
Надвірнянське ПТУ №11

м. Надвірна, вул. Ломоносова,3

тел. (03475) 2-50-41, 2-31-52

Головна Реєстрація Вхід
Виховна робота »
Меню сайту


Форма входу

У закладі приділяється належна увага виховній роботі з учнями, яка побудована відповідно до шести ключових ліній, які запропоновані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист від 23.08.2012 р. №1/9-595), що є розділами річного плану виховної роботи училища. Окремими підрозділами є «Індивідуальна робота  з батьками та учнями», «Фізична підготовка», «Психологічна робота».

Протягом останніх років неодноразово розглядалися питання виховної роботи на засіданнях педагогічної ради та інструктивно-методичних нарадах, серед них: «Підсумки виховної роботи за семестр (навчальний рік)», «Організація і стан роботи з профілактики пияцтва, алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління», «Стан забезпечення житлово-побутових умов, проведення виховної роботи в гуртожитку училища», «Відвідування та харчування учнів училища», «Діяльність психологічної служби училища щодо збереження здоров'я учнів та пропаганди здорового способу життя»  тощо.

На основі річного плану складаються місячні робочі плани виховної роботи класних керівників, бібліотекаря, а вихователя – на місяць та на кожний день.

З метою реалізації творчих здібностей в училищі працюють 5 гуртків художньої самодіяльності, 3 гуртки технічної творчості, 3 спортивні секції, в яких залучено 103 учні, що становить 40% учнівського контингенту.

Високі результати показало училище в конкурсах стіннівок  і плакатів. Так на обласному конкурсі стіннівок «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» стіннівка групи № 14 зайняла І місце, на конкурсі плакатів, присвяченому Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, плакат групи № 21 теж  отримав І місце.

В закладі значна увага приділяється правовому та превентивному вихованню, що забезпечується на законодавчому рівні.

З цією метою проводяться виховні години, анкетування,  лекційна робота з запрошенням лікарів, працівників кримінальної міліції, служби в справах дітей Надвірнянської РДА та Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Щовересня проводяться збори учнівських колективів груп,  на яких в протоколі кожен учень особисто ставить підпис про те, що він ознайомлений з наказами МОН  про заборону тютюнопаління, використання мобільних телефонів та основними статтями Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Щоденно ведеться облік дітей, які не відвідують навчальних занять, з’ясовуються причини відсутності та приймаються відповідні міри.

Тих, хто систематично пропускає заняття, розглядають на засіданнях училищної Ради профілактики 

Видаються накази щодо профілактики правопорушень, боротьби зі шкідливими звичками.

З метою розвитку морального і естетичного виховання, розширення дитячого кругозору проведені зустрічі з поетами рідного краю, учасниками літературної студії «Бистрінь», частими гостями є представники духовенства, релігійних організацій.

Загальноучилищні батьківські збори проводяться у вересні та травні кожного року та тричі на рік в групах.

В училищі створено банк даних на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (15), дітей-інвалідів (2), дітей з малозабезпечених сімей (21), дітей з багатодітних сімей (21), дітей - напівсиріт (12), дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (7), дітей трудових мігрантів (55). Більшості з них за заявами щомісячно надається матеріальна допомога із стипендіального фонду.

Створена структура самоврядування. Керівним органом є Учнівська Рада, до якої входять голови рад: навчальний сектор, старостат, учпрофком, рада гуртожитку, дозвілля. Складено план роботи. Засідання рад проводяться 1 раз на місяць. Ведуться протоколи засідань.

В училищі працює методична комісія класних керівників. Класні керівники ознайомлені з "Положенням про класного керівника”, мають окремі папки, в яких зберігаються всі необхідні для роботи нормативно – правові акти, методичні рекомендації та інше.

Заступник директора з навчально-виховної роботи здійснює постійний контроль за станом виховної роботи, згідно затвердженого графіка, систематично надає методичну допомогу педпрацівникам, щомісячно випускає бюлетень «Класний керівник» (19 випусків).

Бібліотечний фонд складає 8350 книг, в тому числі художня література – 4100 книг, підручники  із загальноосвітніх предметів – 1781, із загально-професійної підготовки – 380, професійно-теоретичної підготовки -  2089, решта словники, довідкова література. Упорядкована підписка періодичних видань. Послугами бібліотеки користуються 80 працівників училища, та 290 учнів. Забезпеченість підручниками становить 80%.

Картотека на підручники, тематична картотека, сумарні та інвентарні книги ведуться систематично. Бібліотека працює згідно графіка та плану роботи.

Організація харчування в навчальному закладі  здійснюється відповідно до ст.5 Закону України « Про охорону дитинства»,    п. 1.1  та п. 5.1 статті 13 постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994р. № 226  із змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів  України  від 22.11. 2004 року  №1591 « Про затвердження норм  харчування у навчальних та оздоровчих закладах». Їдальня розрахована на 36 посадкових місць.  Харчування здійснюється на двох великих перервах. Охоплено харчуванням  65 учнів та 15 учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Середня вартість обіду складає 9,00 грн. Трьохразове харчування для дітей-сиріт з 01.01.2015 року проводиться на суму 40 грн. Щоденно складається меню на підставі примірних двотижневих меню, яке затверджується директором училища. Перевірка роботи харчоблоку показала, що їдальня забезпечена відповідним технологічним та холодильним обладнанням, холодною та гарячою протічною водою, посудом різного розміру, миючими та дезінфікуючими засобами. Нормативно-технологічна документація ведеться згідно з вимогами. Контрольний вихід готових блюд відповідає нормам. Санітарний стан харчоблоку задовільний.

В училищі є один гуртожиток на 200 місць. В даний час проживає 76 учнів. Учні зараховуються у гуртожиток за заявою, гуртожиток надається безкоштовно. Особи, які не мають відношення до училища не проживають. У гуртожитку обладнано три кімнати гігієни з  душовими кабінами, туалетами, умивальниками.

        

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайта


Copyright MyCorp © 2018