Логотип
Середа
21.11.2018
07:07
Вітаю Вас Гість
 
Надвірнянське ПТУ №11

м. Надвірна, вул. Ломоносова,3

тел. (03475) 2-50-41, 2-31-52

Головна Реєстрація Вхід
Гуртожиток »
Меню сайту


Форма входу

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО УЧНІВСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

НАДВІРНЯНСЬКОГО ПТУ № 11

1.      Загальні положення


1.1. Дане положення встановлює порядок надання житлової площі в Гуртожитку Надвірнянського професійно-технічного училища  № 11,  користування цим гуртожитком та його утримання.

1.2.  Дане положення про учнівський Гуртожиток Надвірнянського професійно-технічного училища  № 11 (далі Гуртожиток) розроблено на основі Типового положення про студентський  Гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 9 грудня 1993 р. № 440.

1.3.            Гуртожиток призначений для проживання  учнів, незважаючи на те, де вони проживали до цього. Вільні місця в Гуртожитку можуть використовуватися училищем для створення готелю, за погодженням з профспілковим комітетом, але він повинен бути відокремлений від Гуртожитку.
 
1.4.  У Гуртожитку повинні забезпечуватися необхідні умови для проживання, занять, відпочинку, фізичної культури, виховної роботи. Склад і площі приміщень санітарно-побутового призначення виділяються і оснащуються згідно з санітарними правилами утримання гуртожитків, затверджених Головним санітарним лікарем України.

1.5. Заселення Гуртожитку здійснюється після створення в ньому необхідних житлово-побутових умов для проживання і одержання дозволу санітарно-епідеміологічної станції.  

1.6. Внутрішній розпорядок у Гуртожитку встановлюється правилами, затвердженими директором Надвірнянського ПТУ № 11, погодженими із профспілковим комітетом.

1.7. Права і обов'язки робітників Гуртожитку визначаються посадовими інструкціями, затвердженими директором Надвірнянського ПТУ № 11 та погоджуються з профспілковим комітетом.

      II. Надання житлового місця в Гуртожитку

2.1. Розміщення учнів у Гуртожитку здійснюється згідно із додержанням встановлених санітарних норм.
Місце проживання надається на період навчання.

2.2. Списки учнів  на мешкання в Гуртожитку готуються заступником директора з навчально-виховної роботи.

                                                 
2.3. Облік мешканців у Гуртожитку, оформлення необхідних документів, прописки і виписки здійснюються призначеною для цього особою.

      IІІ. Користування житловою площею в гуртожитках

3.1. Вселення в Гуртожиток учнів проводиться комендантом Гуртожитку. Особі, яка вселяється в Гуртожиток, вказується надане житлове місце, надається необхідний інвентар, білизна. Мешканець повинен бути ознайомлений з правилами внутрішнього розпорядку Гуртожитку.

3.2. Тимчасове переселення мешканців з однієї кімнати в другу здійснюється за рішенням коменданта Гуртожитку, при цьому без погіршення умов проживання.

       IV. Виселення із учнівського Гуртожитку

4.1. При відрахуванні з училища (також при його закінченні) мешканці залишають Гуртожиток у тижневий термін від дня виходу відповідного наказу.

4.2. У випадках, коли з поважних причин мешканець не може залишити Гуртожиток у відповідний термін, спільним рішенням директора училища  і профкому цей термін може бути продовженим.

4.3. Виселення мешканців із Гуртожитку здійснюється згідно з чинним законодавством України.


       V. Обов'язки коменданта Гуртожитку

5.1. Безпосереднє керівництво господарською діяльністю та експлуатацією Гуртожитку, організацією побуту мешканців. Дотримання встановленого порядку здійснюється комендантом  Гуртожитку.

5.2. Комендант Гуртожитку зобов'язаний:

-  проводити вселення жильців в Гуртожиток;

 

-                      надавати мешканцям необхідне обладнання й інвентар у відповідності з Типовими нормами, проводити обмін білизни згідно з санітарними правилами;

 

- ознайомлювати при вселенні в Гуртожиток з "Положенням про учнівський гуртожиток", "Правилами внутрішнього розпорядку", правилами пожежної безпеки  і техніки безпеки;

- своєчасно виселяти учнів, які розірвали відносини з училищем;

- вести облік зауважень і пропозицій мешканців по утриманню Гуртожитку та покращенню житлово-побутових умов;

- подавати директору училища пропозиції по покращенню умов мешкання в Гуртожитку;

-  утримувати приміщення Гуртожитку у відповідності з встановленими санітарними правилами;

- укомплектовувати Гуртожиток меблями, обладнанням, білизною та іншим інвентарем за діючими "Типовими нормами обладнання гуртожитку меблями та іншим інвентарем";

- забезпечувати мешканців необхідним обладнанням, інвентарем, інструментом і матеріалами для проведення робіт по обслуговуванню та прибиранню Гуртожитку і прилеглої території;

- своєчасно проводити ремонт Гуртожитку, інвентарю, обладнання, утримувати в належному стані закріплену територію та зелені насадження;

- забезпечувати проведення відповідних оформлювальних робіт будинків, приміщень Гуртожитку, території;

- надавати мешканцям у Гуртожитку необхідні комунально-побутові послуги, приміщення для проведення виховної роботи, самостійного навчання і проведення культурно-масових і спортивних заходів;

- переселяти в разі необхідності при гострих захворюваннях і відсутності можливості госпіталізувати хворих мешканців Гуртожитку в ізолятори;

- здійснювати заходи по покращенню житлових і культурно-побутових умов у Гуртожитку, своєчасно вживати заходів по реалізації пропозицій мешканців, інформувати їх про прийняті рішення;

-  забезпечувати чистоту і порядок у Гуртожитку та його території, а також додержуватися правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки і правил пожежної безпеки, освітлення, опалення Гуртожитку за діючими нормами, своєчасну видачу прибирального інвентарю і матеріалів, охорону Гуртожитку.

5.3. Директор Училища призначає керівником Гуртожитку коменданта з урахуванням думки профспілкового комітету.

 

5.4. Комендант  несе відповідальність за дотримання правил внутрішнього розпорядку всіма мешканцями і обслуговуючим персоналом.

5.5. Матеріально відповідальною особою Гуртожитку є комендант.

5.6. Комендант  спільно з директором училища, профкомом розглядають у встановленому порядку суперечності, що виникають між мешканцями і обслуговуючим персоналом Гуртожитку.


VI. Експлуатація Гуртожитку, його утримання та ремонт

6.1. Експлуатація Гуртожитку здійснюється адміністрацією училища згідно з правилами і нормами експлуатації та ремонту житлового фонду.

6.2. Капітальний ремонт Гуртожитку здійснюється за рахунок коштів училища. При виконанні капітального ремонту Гуртожитку, якщо ремонт неможливо виконати без відселення мешканців, учням надається житлова площа у тому ж Гуртожитку. Після закінчення капітального ремонту особам надається житлова площа, яку вони займали раніше.

6.3. Поточний ремонт Гуртожитку здійснюється за рахунок коштів училища і полягає в систематичному і своєчасному проведенні робіт по збереженню конструктивних елементів, інженерного обладнання і елементів зовнішнього благоустрою відносного зносу, а також по усуненню дрібних пошкоджень і несправностей, що з'явилися під час експлуатації, налагодження та регулювання інженерного обладнання.

6.4. Адміністрація училища  несе відповідальність за належну експлуатацію і утримання Гуртожитку, дотримання в ньому встановленого порядку і правил проживання, організацію побуту мешканців, виховної, культурно-масової і фізично-оздоровчої роботи.


Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайта


Copyright MyCorp © 2018